Hakkımda

Merhaba Sevgili Okuyucu,

Ben Ozan Günay, Mersin’de ikamet etmekte olup Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi hemşirelik 1. sınıf öğrencisiyim. Liseyi sağlık meslek lisesinde hemşire yardımcılığı programından mezun oldum.

Hemşirelik programını tercih etmemdeki temel amaç insanlara yardımcı olmak ve sağlık meslek lisesinde  kazandığım tecrübemi hastalara en ince ayrıntısına kadar uygulamaktı.

Paylaşmayı misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi vizyon edindim. Araştırma yapmaktan keyif aldığım konularda bir hayli uzun, ancak her satırı bilgilendirici yazılar hazırlamak için ince eleyip sık dokuduğumu söyleyebilirim. Blogumun sosyal bir sağlık Blog imajı kazanması için, yorumlara ve yorumculara son derece önem vermekteyim. Bu doğrultuda, yorumlanmayı hak eden yayınlar sunabilmek için tüm gereksinimleri karşılamaya gayret ediyorum. Kişisel bir web sitesi olmanın alışılmış “işte ben” sınırlarını aşmak, şeffaf bir çizgiyle belirlediğim içerik alanlarımda kaliteli bir bilgi güncesi olabilmek niyetiyle, yerli kaynaklarda yer almayan ya da tüm detaylarıyla işlenmeyen konuları, öğretileri ve tavsiyeleri sitemi ziyaret eden değerli okuyuculara aktarabilmek, bu girişiminin amacını özetlemektedir.

 

[infobox color=”rgba(221,68,68,0.89)”]Amacım sağlık, teknolojik, gündem ve eğitim gibi ilgi alanım olan güncel doğru haberleri paylaşıp kendi yorumlarımı ve düşüncelerimi katarak siz değerli okuyucularıma aktarmak ve sizinle bu konularda tartışmak.[/infobox]